Home > O nás

O nás

Firma BESTO, s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu už od roku 1994 a etablovala sa ako dodávateľ kvalitných dopravných a manipulačných zariadení, montážnych liniek, výrobných technologických zariadení jednoúčelových strojov a skladových technológií.

BESTO zrealizovalo viac ako 400 dodávok pre zákazníkov doma aj v zahraničí. Ponúkané systémy môžu byť použité v automobilovom, farmaceutickom, potravinárskom, elektrotechnickom a hutníckom priemysle alebo podľa požiadaviek.

BESTO poskytuje svojim zákazníkom riešenia zákaziek od A po Z, to znamená od analýzy problému cez konštrukciu, výrobu a testovanie zariadení vo vlastnom závode, prepravu, montáž zariadení, ich oživenie, školenie personálu, dodávky náhradných dielov, záručný aj pozáručný servis priamo u zákazníka.

BESTO prostredníctvom riadiacich systémov dokáže zabezpečiť komplexné plnoautomatizované riadenie Vašich výrobných procesov.

Predovšetkým spoľahlivosť nami dodaných zariadení, krátke dodacie termíny, cenovo výhodné riešenia a záručný a pozáručný servis zabezpečujú spokojnosť mnohých klientov firmy BESTO.